پیام رئیس دانشگاه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران

والفجر و لیال عشر، والشفع والوتر، والیل اذا یسر

دهه مبارک و پرفروغ فجر انقلاب اسلامی، مطلع فجر اسلام حقیقی و نقطه عطفی باشکوه و باعظمت در تاریخ مجاهدت­ های دلیرانه ملت بزرگ ایران علیه ظلم و بی­ عدالتی طاغوت و طاغوتیان است. این ایام یادآور پیروزی نهضتی است که با آرمان توحید و عدالت و شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی، ملتی را به خروش آورد و تاریخ را دگرگون ساخت و سرآغاز انقلاب الهی که با تأسی از حماسه عظیم حسینی، رهبری امام خمینی(ره) و پشتوانه خون پاک شهیدان، سعادت و تکامل فردی و اجتماعی را هدف نهایی خود قرار داد و علیرغم هجمه­ های سنگین و مداوم دشمنان قسم­ خورده، همچنان عالمانه از میراث گرانقدر خود پاسداری می­کند.

و اکنون چهل سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران می­گذرد و طنین این نوای دلنواز در جهان پیچیده و مایه امیدواری مستضعفان جهان شده است.

درخشش جمهوری اسلامی ایران در عرصه­ های مختلف به ویژه در زمینه علم و فناوری مرهون تدابیر عالمانه و هوشمندانه مقام معظم رهبری ، سیاست­های درست و اصولی دولت محترم، متولیان علم و فناوری کشور و همچنین مجاهدت­ ها و تلاش ­های خستگی­ ناپذیر اساتید و دانشجویانی است که برای خدمت به مردم و توسعه پایدار همه­ جانبه کشور شب و روز را نمی­ شناسند.

امید است اساتید و دانشجویان و همه دانشگاهیان عزیز جهت تحقق اهداف کلان علمی این نظام مقدس هم­ پیمان شده و از هیچ تلاش و کوششی همچون گذشته فروگذار نکنند.