پیام رئیس دانشگاه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

فرا رسیدن بهار علم و دانش را به همه دانشگاهیان؛ اعضای محترم هیئت علمی، کارکنان ارجمند دانشگاه و دانشجویان گرامی به ویژه دانشجویان ورودی جدید تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

دگر بار فصل روشن مهر از راه می رسد و صحیفه نورانی معرفت با سر انگشت تکاپو و تلاش دانشجویان و صاحبان علم و کمال ورق می خورد و دروازه های آسمانی علم و بینش و دانایی به روی صد ها هزار دانش پژوه آغوش می گشاید.

ورود به دانشگاه آغاز بصیرتی جدید برای کسب علم و معرفت است و شروعی برای جوشش خلاقیت و ترویج فرهنگ و علم آموزی همراه با اخلاقیات در جهت رسالت تکریم خود و دیگران.

امید است اساتید گرامی و دانشجویان عزیز در هر نقطه ای از ایران عزیز اسلامی با بهره گیری از فرهنگ ناب علوی، گامهای ارزشمندی را جهت دستیابی به اهداف علمی، فرهنگی و اجتماعی بردارند.

اینجانب آغاز سال تحصیلی و شروع دلنشین درس و دانشگاه که مقارن است با هفته دفاع مقدس و یادآور رشادتهای عظیم جوانان این مرز و بوم، را مجدداً به جامعه دانشگاهی به خصوص نو دانشجویان عزیز صمیمانه تبریک گفته و برای همگان از درگاه خداوند متعال دستیابی به مدارج عالی علمی، دینی و اخلاقی توام با موفقیت و سعادت را از درگاه ایزد منان خواستارم.

دکتر محمد مهدی علویان مهر